Home

سفارت ایران در مونیخ گذرنامه

در زمان مراجعه به سفارت شماره و تاریخ نامه ارسالی را ( سه روز کاری از زمان ارسال آن گذشته باشد) همراه داشته باشید. 3- اصل و در صورت عدم دسترسی به آن کپی کارت ملی (در صورت دارا بودن کارت ملی ، در غیر اینصورت نیازی به ارائه آن برای تمدید گذرنامه‌ی ایرانی در آلمان، می‌توانید به سرکنسولگری ایران در فرانکفورت مراجعه کنید. مراحل تهیه‌ی گذرنامه‌ی جدید، در وبسایت سرکنسولگری همراه با جزئیات توضیح داده شده است.. توجه داشته باشید که اخیرا (اکتبر.

درخواست گذرنامه - netherlands

مدت زمان تعویض گذرنامه 4 روز کاری می باشد; پی نوشت1: جهت تحویل و ارائه ی مدارک برای تعویض گذرنامه حضور شخص الـزامی است. شماره حساب سفارت جمهوری اسلامی ایران در کوالالامپور : 8000443614 (cimb MFA Reservation Platfor سامانه مدیریت یکپارچه خدمات کنسولی (میخک) بستری برای ارائه کلیه خدمات کنسولی به هموطنان ایرانی در حوزه های گوناگون شامل امور گذرنامه، امور سجلی، امور حمايت های کنسولی و قضايی، تنظیم وکالتنامه، تایید اسناد و . . حضور متقاضیان برای صدور گذرنامه در سفارت جمهوری اسلامی ایران در برلین ضروری است. - نکته مهم جهت درخواست صدور گذرنامه برای فرزندان کمتر از 18 سال ابتدا می بایست با کد ملی و مشخصات پدر و یا قیم قانونی فرزند در سامانه میخک.

ابتدا در سامانه میخک ثبت نام نموده و قسمت درخواست صدور گذرنامه را بصورت صحیح و کامل پر نمایید و با دریافت کد رهگیری و در دست داشتن اصل مدارک زیر در روزهای پذیرش به سفارت مراجعه نمایید و یا پس از دریافت کد رهگیری اصل مدارک. پرتال حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران واشنگتن. در ارتباط با سخنان وزیر کشور ترکیه در خصوص حضور عناصر پ ک ک در خاک جمهوری اسلامی ایران، سفیر ترکیه در تهران امروز به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اع.. راهنمای گرفتن پاسپورت ایران. مراحل، مدارک پاسپورت، هزینه گذرنامه و تمدید پاسپورت در این مطلب توضیح داده شده است - در صورتیکه کشور محل اقامت همسر (مرد) در گذرنامه ایرانی سوئد درج شده، باید کپی صفحه اول گذرنامه ایرانی مرد همراه فرم 107 ارسال گردد. در غیر اینصورت باید اصل گذرنامه مرد که محل امضاء دارنده گذرنامه توسط وی امضا شده همراه. - پرداخت هزینه صدور گذرنامه(100 یورو افراد بالای 18 سال و 50 یورو افراد زیر 18 سال ) و هزینه تغییر محل اقامت از ایران به فنلاند (18 یورو) (همراه با تکمیل و ارائه فرم شماره 168/4) در وجه سفارت جمهوری اسلامی ایران در هلسینکی (در صورتی.

صدور گذرنامه اتباع ایرانی خارج از کشور و صدور برگ عبور ; صدور گذرنامه ایرانیان دارای اقامت قانونی; مشخصات صدور گذرنامه ایرانیان دارای اقامت قانونی فرم میز خدمت. عنوان خدمت. صدور گذرنامه ایرانیان دارای اقامت قانونی. شنا اطلاعیه بدین وسیله به اطلاع کلیه ایرانیان مقیم حوزه سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در هامبورگ می‌رساند، کلیه درخواست‌های مربوط به صدور گذرنامه و برگ عبور، وقایع اربعه (صدور اولین شناسنامه، ثبت ازدواج، ثبت طلاق و ثبت. 10- بانوان مقیم ایران که گذرنامه خود را از بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در توکیو دریافت نمودند و حالا تمایل دارند که بدون همسر و به همراه فرزندان خود به ایران مسافرت می نمایند , پیش از سفر , برای دریافت مهر خروجی از. بیانیه سفارت در سالگرد شهادت قهرمان مبارزه با تروریسم در جهان سردار شهید قاسم سلیمانی . ساعات کاری بخش کنسولی دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 12:00 امور روادید (ویزا) دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه از ساعت 10.

تمدید گذرنامه - wik

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران, وزارت خارجه × +آ-آ; امروز يك شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹. عربی en خانه وزارت امور خارجه . مسئولان. وزیر امور خارجه; معاون سیاسی; معاون دیپلماسی اقتصادی; معاون حقوقی و بین المللی; معاون کنسولی، م ساعات کاری سفارت از روز دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 17 میلاد امام علی علیه السلام مبارک باد. راه‌های ارتباطی ایرانیان خارج از کشور با سازمان تامین اجتماعی. مقررات جدید ورود به ایران در شرایط کرونا. اطلاعیه صدور شناسن تجدید گذرنامه در ایران در شعبه‌های پلیس +۱۰ و در خارج از ایران در سفارت‌خانه‌ها یا نمایندگی‌های کنسولی ایران امکان‌پذیر است. در صورت مفقود شدن گذرنامه چه باید کرد؟ شهروندانی که گذرنامه معتبر آن‌ها مخدوش یا مفقود. سفارت ایران در مونیخ کارت ملی مونیخ- وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران . روز ملی کشورها ; نشان و پرچم وزارت امور خارجه سامانه نوبت دهی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مونیخ جهت تعیین وقت امور کنسولی https://www.nobat-munich.de.

تعویض گذرنامه - malaysia

 1. در ارتباط با سخنان وزیر کشور ترکیه در خصوص حضور عناصر پ ک ک در خاک جمهوری اسلامی ایران، سفیر ترکیه در تهران امروز به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اع... ۱۳۹۹/۱۲/۱
 2. مدارک لازم جهت صدور اولین گذرنامه: ( مخصوص افرادی که در کشور سوئد متولد شده و اخیراً از سفارت ایران در استکهلم شناسنامه گرفته و همچنین بانوان خارجی که با مردان ایرانی ازدواج کرده و شناسنامه ایرانی دریافت کرده اند
 3. دفاتر وزارت امور خارجه در استانها ; قوانین و مقررات کنسولی; امور ایرانیان کانادا; امور کنسولی وظایف امور کنسولی توصیه های مسافرتی قوانین و مقررات کنسولی. سامانه های کنسولی سامانه میخک سامانه درخواست روادید میز خدمت.
 4. ایمیل سفارت جمهوری اسلامی ایران: iranemb.bru@mfa.gov.ir; ایمیل بخش اقتصـادی سفارت: Bru.economic-sec@mfa.gov.ir ایمیل های بخش کنسولی: bru.passport@mfa.gov.ir (امور مربوط به گذرنامه، مهر خروج دانشجویی و مشمولین و کارت مل
 5. استکهلمیان: صدور ویزا در شرایط کرونا توسط بخش روادید سفارت ایران ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ جدیدترین خدمات کنسولی به ایرانیان در مصاحبه استکهلمیان با مسئول بخش کنسولی ۱۳۹۹/۱۱/۰

سیستم نوبت گیری سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مونیخ

 1. ساعت کار سفارت از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9:00 تا 17:00 ساعت پذیرش مراجعات حضوری در بخش کنسولی از دوشنبه تا جمعه از ساعت 09:00 تا 14:00 وبینار بین‌المللی «رئالیسم جادویی در ادبیات و سینمای ایران و مکزیک» میلاد با سعادت امیر.
 2. با هدف جلوگیری از گسترش بیماری کوید-19، شرائط جدید کاری در سرکنسولگری ایران در مونیخ تغییر کرده است که این تغییرات را در ادامه می خوانید
 3. هشدارهای و توصیه های سفارت جمهوری اسلامی ایران - آتن با توجه به فعالیت گسترده باندهای قاچاق انسان واستقرار اکثر آنها در کشور ترکیه ، هموطنان عزیز در خصوص نحوه ارتباط این باندها با طعمه ها یشان می بایست از هوشیاری لازم.
 4. اصل گذرنامه ایرانی و یک نسخه تصویر صفحات مشخصات و آخرین مهرهای ورود و خروج از ایران. اصل شناسنامه ایرانی متقاضی(شناسنامه افراد بالای 15 سال تمام باید عکس دار باشد.) و یک نسخه تصویر تمام صفحات. اصل کارت شناسایی ملی متقاضی
 5. گذرنامه. سفارت ایران در آلمان . به طور کلی ، سفارت اصطلاح معمول برای دفتر نمایندگی اصلی یک کشور در پایتخت کشور دیگر است؛ که معمولاً سفیر آن را اداره می کند و دفاتر کنسولگری یک دفتر نمایندگی سطح پایین تر از سفارت است که.
 6. 4- اصل و کپی گذرنامه ایرانی - یک سری از صفحه مشخصات، همراهان و مهرهای خروج از ایران، در کاغذ a4 . 5- کپی از صفحه اول گذرنامه سوئدی یا کارت اقامتی در سوئد - یک برگ در کاغذ a4. 6- کپی کارت ملی - یک برگ در کاغذ a4 (در صورت داشتن کارت ملی.

اطلاعیه سفارت ج.ا. ایران در خصوص افراد فاقد گذرنامه اخذ مجدد گذرنامه برای آن دسته از شهروندانی که طی سال‌های گذشته به هر دلیل موفق به دریافت یا تمدید گذرنامه خود نشده اند، شرایط اخذ مجدد آن را فراهم شده است با توجه به اینکه ایران در امریکا سفارت نداره کلیه موارد حقوقی و مهاجرتی از طریق دفتر منافع ایران در سفارت پاکستان در واشنگتن انجام میگیره. شرط اولیه برای تعویض گذرنامه تاریخ انقضاست که باید کمتر از ش

صدور گذرنامه الکترونیک، امور دانشجوئی، خروجی مشمولین و وکالتنامه ; نحوه ارائه خدمات در شرایط فراگیری بیماری کرونا; توقف موقت صدور روادید ایران; درباره ایران درباره سوییس تعطیلات رسمی سفارت تماس با ما اطلاع رسانی. ستاره | سرویس عمومی - هر فرد ایرانی ممکن است که در طول زندگی خود، برای خروج از کشور و یا حل مسائل قانونی مرتبط با آن، احتیاج به حضور در مراکز و ادارات گذرنامه پیدا کند. در ادامه، آدرس و اطلاعات این مراکز اداری در شهر تهران. ی)شرایط و مدارک مورد نیاز برای تعویض یا صدورگذرنامه افراد دو تابعیتی: هموطنان گرامی ساکن در حوزه این سرکنسولگری، در صورت خاتمه یافتن اعتبارگذرنامه و یا پر شدن صفحات گذرنامه خود و یا چنانچه اعتبار گذرنامه آنان کمتر از. همواره در پیاده رو حرکت نمایید و مراقب کیف، دوربین،موبایل و از همه مهم‌تر گذرنامه خویش باشید تا طعمه سارقان قرار نگیرید.در صورت بروز هر گونه مشکل باسفارت جمهوری اسلامی ایران تماس حاصل فرمائید. قبل از سفر به ویتنام توجه.

لیست داروهای ممنوعه در سایت سفارت جمهوری اسلامی ایران در تفلیس درج گردیده است. 9- اکیدا توصیه می گردد ضمن مراقبت از گذرنامه و سایر مدارک شناسایی، از سوءاستفاده از مدارک و اسناد خود جلوگیری کنید. 10 عکاسی و فیلم برداری از. دفتر حفاظت منافع ایران در آمریکا قسمتی از سفارت پاکستان درخیابان ویسکانسین در واشنگتن دی سی است.و نماینده غیر رسمی جمهوری اسلامی ایران در ایالات متحده آمریکا می‌باشد مسافرین از واگذاری گذرنامه به اشخاص غیر مسئول خودداری نموده و درصورت مفقود شدن گذرنامه، سریعا مراتب را به سرکنسولگری های جمهوری اسلامی ایران در اربیل یا سلیمانیه اطلاع دهند. 6. نظر به برخورد شدید دولت اقلیم کردستان و.

مدیریت یکپارچه خدمات کنسول

 1. سفارت ج ا ایران در فرانسه در روز جمعه 29 اسفند 1399 (19 مارس 2021) تعطیل می‌باشد. پرتال جامع گردشگری ایران: visitiran.ir اطلاعیه: انجام امور کنسولی سجلی (صدور شناسنامه، ثبت ازدواج، ثبت طلاق و فوت) از طریق سامانه میخ
 2. تعطیلی سفارت بمناسبت سالروز تولد امیر المومنین و روز پدر . فراخوان دانشگاه کردستان برای پذیرش دانشجوی خارجی. نمایشگاه مجازی ایران. محدودیتهای کرونایی 1399/02/03 درپی شیوع ویروس کرونا، دولت نروژ در مورد ورود اتباع خارجی به.
 3. سفارت ایران در مونیخ وکالتنامه. سامانه نوبت دهی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مونیخ جهت تعیین وقت امور کنسولی https://www.nobat-munich.de بخش روادید (مراجعه حضوری) دوشنبه، چهارشنبه و جمعه از ساعت 10تا 12 پاسخگویی تلفنی دوشنبه تا.
 4. ساعت کاری سفارت از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 تا 17 ولادت مولی‌الموحدین، امیرالمومنین، مولود کعبه، علی علیه‌السلام و فرا رسیدن روز پدر مبارک . آغاز فعالیت نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در ایروان. ملاقات سفیر کشور
 5. - نظر به عدم صدور روادید از هر نوع جهت اتباع ایران در کشور ثالث و فرودگاه های این کشور توصیه می گردد بمنظور جلوگیری از هرگونه مشکل هموطنان گرامی نسبت به اخذ روادید این کشور از طریق سفارت تایلند در تهران اقدام مقتضی معمول.

ایتالیا - رم (فارسی) بسمه تعالی. روادید الکترونیکی. با عنایت به راه اندازی روادید الکترونیک در بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در رم از تاریخ 02/05/1396 کلیه متقاضیان درخواست روادید ابتدا باید در سامانه روادید. 12-حضور در سفارت برای تایید انواع وکالتنامه و گواهی امضاء و های خود را درسفارت ایران تجدید می کنند و کشورمحل اقامت آنها در گذرنامه ایران درج می شود ، بایستی پس از اولین ورود به کشور ، اجازه خروج از کشور را از پلیس مهاجرت. تمدید گذرنامه در کشور استرالیا از طریق سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر کانبرا صورت می‌گیرد. ساعات پذیرش سفارت در استرالیا از 9 صبح تا 2 بعدازظهر روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه صورت می‌گیرد (به جز روزهایی که تعطیلات رسمی.

صدور و تعویض گذرنامه - mf

ایرانیان خارج از کشور در این موارد باید به سفارت‌خانه ایران در کشور محل اقامت خود بروند یا به دفتر حفاظت از منافع ایران مراجعه کنند و مراتب گم شدن پاسپورت خود را اطلاع دهند. با اعلام مفقودی گذرنامه این اطلاعات در اختیار. با گذرنامه (پاسپورت) ایرانی به کدام کشورها بدون ویزا می‌توان سفر کرد؟ من شناسنامه‌ام رو دادم برای تعویض، هنوز هم نگرفتم، میتونم گذرنامه بگیرم؟ مدارک لازم برای تمدید پاسپورت و تغییر محل اقامت در خارج به اقامت در ایران. الف : سفارت جمهوری اسلامی ایران در عشق آباد شماره تلفنهای 349361 - 349362- 349363 شماره نمابر : 342298 کدتماس از ایران 0099312 و تماس از ترکمنستان بصورت مستقیم بدون کد آدرس سفارت جمهوری اسلامی ایران درترکمنستان : عشق آباد - خیابان تهران. تهران - برنامه‌ی جهانی غذای سازمان ملل متحد (wfp) از کمک مضاعف جمهوری فدرال آلمان به برنامه کمک‌هایش در جمهوری اسلامی ایران به مبلغ یک میلیون یورو (تقریباً 1.2 میلیون دلار) استقبال کرد. این کمک علاو در صورتی که در صفحه تایید ثبت درخواست تاریخ روز مصاحبه درج شده باشد، درخواست کننده باید در روز مورد نظر به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران جهت مصاحبه مراجعه نماید

کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در استکهلم جهت حمایت از اتباع خود، بر اساس مواد کنوانسیون 1963 وین از جمله مواد 5، 6، 36 و 37 و در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و کشور سوئد، خدمات کنسولی ذیل را به ایرانیان مقیم. 4-اطلاع مراتب مفقود شدن یا به سرقت رفتن گذرنامه در اولین فرصت به اداره پلیس و سفارت . 5-عدم در اختیار گذاردن اصل مدارک مانند گذرنامه و شناسنامه و غیره به افراد غیر. 6- قبل از مسافرت مکان و مسیر. تجدید گذرنامه در ایران در شعبات پلیس ۱۰+ و در خارج از ایران در سفارت‌خانه‌ها یا نمایندگی‌های کنسولی ایران امکان‌پذیر است. روال آن نیز کم و بیش شبیه به اخذ اولین گذرنامه است پیام سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری لهستان به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران- 22 بهمن 139 نمایشگاه صادرات دارویی ، مونیخ 2020 Expopharm 2020 در سال ۲۰۱۶، ۲۶ درصد رشد و در سال ۲۰۱۷ حدود ۱۵ درصد رشد ثبت شده است : تاریخ برگزاری آخرین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور: ۱۰/۳/۲۰۱۶: دستگاه ایرانی مسئول کمیسیون اقتصادی دو

در حالی که صدور تعداد گذرنامه‌های نیوزیلند در سال جاری کاهش یافته، درخواست شهروندان خارج از کشور برای صدور اولین گذرنامه آن ها به شدت افزایش داشته است. برپایه این گزارش، در مجموع، طی سال جاری میلادی، در پی اعمال. حضور متقاضیان برای صدور گذرنامه در سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا ضروری است. - نکته مهم: جهت درخواست صدور گذرنامه برای فرزندان کمتر از 18 سال ابتدا می بایست با کد ملی و مشخصات پدر و یا قیم قانونی فرزند در سامانه میخک.

مقتضی است پس از انجام اقدام مذکور و با در دست داشتن شماره رهگیری (که با پست الکترونیکی ارسیال می گردد) جهت تقاضای گذرنامه و در صورت نیاز به برگه عبور به همراه مدارک مورد نیاز به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران. صدور گذرنامه عابرین غیر مجاز: آن دسته از هموطنانی که بصورت غیرقانونی با گذرنامه و یا بدون گذرنامه از کشور خارج شده اند، برای رسیدگی به وضعیت عابرین غیر مجاز، لازم است ابتدا از طریق ثبت نام درسامانه میخک و سپس تکمیل فرم. - افرادیکه گذرنامه آنها مخدوش و غیر قابل استفاده است( سوخته/ آبدیده /دست کاری شده/). ( مدارک ) - افرادیکه بصورت قانونی از ایران خارج شده اند و گذرنامه معتبر ایرانی خود را در استرالیا مفقود کرده اند و یا سرقت شده است صدور گذرنامه الکترونیک، امور دانشجوئی، خروجی مشمولین و وکالتنامه ; نحوه ارائه خدمات در شرایط فراگیری بیماری کرونا; توقف موقت صدور روادید ایران; درباره ایران درباره سوییس تعطیلات رسمی سفارت تماس با ما اطلاع رسانی. پیام سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری لهستان به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران- 22 بهمن 139

تجدید گذرنامه - australia

1- در حال حاضر سامانه الکترونیکی درخواست روادید در سفارت جمهوری اسلامی دارا بودن گذرنامه ایرانی به معنی داشتن تابعیت ایران است. مسئولیت نظارت بر گذرنامه ایرانی به عهده اداره كل گذرنامه وابسته به نیروی انتظامی است. شماره قابل دسترس در زمان ضرورت فوری) خارج از ساعات اداری) هم میهنان با گرفتن شماره 00989121035062 (از ایران شماره 09121035062) می توانند با کارمند سفارت ایتالیا که نوبت اوست تماس حاصل نمایند ساکنان خارج از کشور در صورتی که اعتبار گذرنامه شان تمام شده نگران نباشند، این افراد می توانند به سفارت ایران در آن کشور و یا وب سایت سفارت مراجعه کرده و در خواست تمدید پاسپورت خود را ارائه دهند. برای تمدید پاسپورت در. ایران آنلاین-بخش کنسولی سفارت ایران در آنکارا : تمدید یک‌ساله گذرنامه شامل ترکیه نمی‌شود : : بخش کنسولی سفارت ایران در آنکارا در اطلاعیه‌ای تاکید کرد: تمدید یک ساله گذرنامه شامل ترکیه نمی‌شود ساعات کار سفارت از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح الی 5 نحوه برگزاری مراسم مجازی روز ملی جمهوری اسلامی ایران. پیام سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن به مناسبت چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی. پرواز فوق العاده لندن به تهران.

دفتر حفاظت از منابع جمهوری اسلامی ایران در واشنگت

 1. خبرگزاری میزان: مدیر طرح خدمات الکترونیک انتظامی از مکانیزه شدن فرایند اخذ گذرنامه به 2 شیوه فروش اینترانتی و اینترنتی در تهران خبرداد و گفت: فرایند اقدامات مربوط به حذف فرم و پوشه به زودی در سطح کشور به اجرا درخواهد آمد
 2. - اصل گذرنامه - گذرنامه های پیشین. - شناسنامه - یک قطعه عکس رنگی جدید4 x 3 - گواهی فعالیت در ایران (اشتغال به کار به همراه لیست بیمه از محل کار، اشتغال به تحصیل و یا پروانه کسب)
 3. سفارت پادشاهی دانمارک. Tel +98 21 2815 5000 Fax +98 21 2264 0007 Mail: thramb@um.dk Visum: thrambvisa@um.dk. به علت بالا رفتن تعداد مبتلایان به کوید 19 در تهران تایید مدارک تا اطلاع ثانوی انجام نمیشود
 4. در صورتی که کد رهگیری در دسترس نمی باشد، آدرس پست الکترونیکی و شماره گذرنامه خود را وارد نمایید. کد رهگیری از طریق پست الکترونیکی برای شما ارسال گردیده است. این کد بصورت ترکیبی از حروف لاتین و اعداد (مانند abcdefghijklm123q4 ) می.

تجدید گذرنامه برای دانشجویان واجد شرایط بطور رایگان انجام می شود.. ملاحظات: کلیه افرادی که گذرنامه رایگان دانشجویی دریافت می نمایند لازم است جهت سفر به ایران با ارسال اصل گذرنامه خود و سایر مدارکی که در قسمت خروج. اعلام محدودیت جدید سفر به ژاپن تیک تاک نیوز - بین الملل - 48 روز پیش - یکشنبه 21 دی 1399، ساعت 14:30 - - 56884734 اعلام محدودیت جدید سفر به ژاپن به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، براساس مقررات جدید ژاپن که از سوی سفارت ایران در توکیو به. درج مهر خروج مشمولین در گذرنامه: با عنایت به ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح، تسهیلات مربوط به تردد مشمولین مقیم خارج از کشور به شرح ذیل اعلام می گردد: - کلیه مشمولین ایرانی مقیم خارج از کشور که. برگزاری نشست صمیمانه ایران امروز در سفارت ایران در الجزایر . مصاحبه سفیر کشورمان در الجزایر با روزنامه الإخباریه. پیام رهبر انقلاب درپی ترور دانشمند هسته‌ای و دفاعی شهید محسن فخری‌زاده. پیام آرزوی سلامتی برای رئیس.

راهنمای گرفتن پاسپورت (مدارک پاسپورت + هزینه گذرنامه + تمدید

 1. از دیگر کشورهایی که دارندگان گذرنامه ایرانی می‌توانند بدون گرفتن ویزا در مبدا(ایران) به آنها سفر کنند می.
 2. در سال های اخیر ایرانی ها باید برای دریافت گذرنامه از طریق دفاتر پلیس +۱۰ اقدام نمایند ، در این مراکز هر فرد باید مبلغ ۱۰۰۰ تومان برای فرم و شناسه پاسپورت بپردازد ، بعد از این مرحله از طریق دستگاه کارت خوانی که در مرکز.
 3. بخش رسانه‌ای سفارت ایران در آنکارا در اطلاعیه‌ای درباره تمدید یک‌ساله گذرنامه‌های ایرانی در شرایط متأثر.

تجدید گذرنامه و تغییر محل اقام

تعویض گذرنامه - finland

صدور گذرنامه ایرانیان دارای اقامت قانونی- وزارت امور خارجه

معمولاً دانشجویان با مراجعه به سفارت یا کنسولگری ایالات متحده در کشور زادگاه یا کشور محل اقامت خود در خصوص اخذ روادید اقدام می کنند. اما چون در حال حاضر ایالات متحده هیچ کنسولگری یا سفارتی در ایران ندارد، درخواست برای. سفارت ایران در استرالیا همانطور که میدانید جز خاک این کشور محسوب می شود. همانطور که میدانید استرالیا یکی از پهناورترین کشور های جهان است که با حدود 7.686.850 کیلومتر مربع ششمین کشور بزرگ جهان به شمار می آید جو بایـدن در کنفـرانس امنیتی مونیخ در سال ۲۰۱۹ گفته بود که آمریکا بازخواهـد گشت و حالا آنها برگشته‌اند. رئیس‌جمهـور منتخب آمریکا همچنین این صحبت را مطرح کرد که به توافق هسته‌ای با ایران به. بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لاهه نیز تمام تلاش خود را معطوف نموده تا امکان ارائه خدمات کنسولی متناسب با شئونات آحاد ملت شریف ایران را برای جامعه گسترده ایرانیان مقیم هلند و همچنین اتباع هلندی و سایر کشورها. سفارت جمهوری اسلامی ایران - سئول - اطلاعیـــــــــــــــــــه تمدید مهر خروج دانشجوئی برای دانشجویانی که گذرنامه آنان ممهور به مهر خروج دانشجویی لغایت ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ می‌باشد. خانه

گذرنامه - hamburg

‌ماده 14 - صدور گذرنامه عادی در ایران به عهده شهربانی کل کشور و در خارج ازایران با مأمورین کنسولی کشوریا مأموران سیاسی‌عهده‌دار امور کنسولی خواهد بود. مقررات مربوط به ترتیب صدور و تمدید و تجدید و اصلاح گذرنامه ، به. آدرس سفارت رومانی. تهران - خیابان بهارستان - خیابان فخرآبادی - پلاک ۲۲. در صورت مراجعه حتما از ساعات کاری سفارت رومانی در تهران مطلع شوید. تلفن فقط برای تعیین وقت سفارت رومانی بخش گذرنامه و وکالتنامه :41313501075+ بخش سجلات و دانشجوئی:41313501076+ بخش روادید : 41313501079+ آدرس رایانامه:consular@iranembassy.ch حساب توییتر سفارت: IraninBern@ آدرس پستی سفارت: Thunstrasse 68 ,PO box 227 , 3000 Berne

 • Integrationshelfer Stadt Bochum.
 • Www SWR4 Ulm.
 • Fisch mit Tomaten und Käse überbacken.
 • HEIßWASSERBEREITER 6 Buchstaben.
 • Schloss Salem.
 • Vergleich DNA DNA Hybridisierung und DNA Sequenzierung.
 • WZ Leserbriefe.
 • AfD NRW Mitglieder.
 • Euler Hyundai.
 • Italien Wahl.
 • Salomon Speedcross 4 GTX Damen.
 • JBC CD 2BE Test.
 • CRIF Bürgel kontakt.
 • Paladin Tier sets.
 • Umgang mit Pubertierenden Jungen.
 • Heu oder Getreideschnitt.
 • Dbd unbreakable console.
 • HFV Online Hygienekonzept.
 • HYDAC HDA.
 • Wegwarte Tee Wirkung.
 • Preußisch Eylau Karte.
 • MRCP Wien.
 • Zero farbtonkarte.
 • CME Group.
 • YouTube Musikvideos Deutsch.
 • Königssee Sehenswürdigkeiten.
 • Gymnasium Am Löhrtor.
 • Burger Essen Kassel.
 • Haarersatz Männer.
 • Fotolocation Düsseldorf.
 • 7 Days Tabak Mango.
 • Life RTL heute.
 • Dirtpark Putzbrunn.
 • Excel Dropdown wenn dann.
 • Geschenke per Bote.
 • AWO Beratungsstelle Berlin Wedding.
 • Cobrinkstrasse 2, 46459 rees.
 • Geschlechtseintrag ändern.
 • 80er Jahre Design Möbel.
 • Natriumdampflampe Fassung.
 • 18 Geburtstag Geschenk Basteln.